Kraftman

Kliendile

Garanteerime, et Sinu visioon saab reaalsuseks

PLANEERIMINE

Tugev plaan ja lõpuni läbimõeldud idee tagab parima tulemuse. Aitame rõõmuga juba planeerimisel kaasa, et ükski oluline detail, mis hiljem peavalu võiks põhjustada ei ununeks. 

Tihti ei tea klient, millised võimalused millegi tegemiseks on, selle tulemusena võib nii mõnigi unistus jääda ruumis teostamata. 

Jagame lahkelt oma kogemusi ja teadmisi, et ühest ruumist maksimumtulemus välja meelitada. Mõtleme ja joonistame koos ruumi valmis enne kui ehitamiseks läheb. 

 

EHITUSMATERJALID JA SISUSTUS

Tänapäeva ehitusmaterjalide valik on uskumatult lai. Ehitades endale unistuste ruumi saab materjale valida kas näiteks keskkonda säästvalt, ruumi säästvalt, kiirust arvestades jne.

Samuti on erinevaid võimalusi, kuidas kasutada materjale kohtades, kus seda esimese hooga ette kujutada ei oskaks. Tutvustame hea meelega seda mitmekülgset maailma ja aitame teha parima valiku.

Suudame tarnida kõik materjalid, mida üks ruum võiks vajada, kuni kardinateni välja. Kui päris õiget meie turult võtta ei ole, siis laseme valmistada custom made tooted või impordime mujalt ideaalsed lahendused.

EHITUS

Kui on olemas hea plaan ja parimad materjalid, siis just ehitamine ise on see osa, mis need reaalsuseks seob. Selleks, et tulemus oleks selline nagu ette kujutasite peab valima hea ehitaja.

Hea ehitaja pöörab tähelepanu igale detailile alates lammutamisest kuni ehitusjärgse koristuseni välja.

Meie nägemus on, et meid võib ja saab usaldada ning pigem teeme natuke rohkem kui jätame midagi tegemata.

PROJEKTI JUHTIMINE

Pakume oma klientidele võimalust usaldada kogu projekti juhtimisega seotud teemad meie hoolde. See tähendab, et meie võime koostada plaani soovitud tulemuse saamiseks.

Meie võtame kõik pakkumised erinevatele töödele ja suhtleme erinevate allhankijatega, keda projekti elluviimiseks on vaja kaasata. Samuti otsime ja teeme esmase valiku materjalide osas ja toome parimad näidised kohale.

See tähendab, et klient saab jätkata oma igapäevase eluga ega pea mööda poode jooksma, tegema selgeks iga pisemat detaili materjali valiku puhul ja kommunikeerima kõiki nüansse erinevate allhankijatega. Meie teeme seda hea meelega kliendi eest. 

Kliendi osaks jääb meiega koos kokku panna plaan, aeg-ajalt valida materjalide vahel ja nautida lõpptulemust.

ERAISIKULE

Teame kui isiklik teema on kodune remont. Arvestame sellega igal sammul.

Võtame kliendi õlult vastutuse ning tegeleme ehituse ja selle planeerimisega täielikult.

ETTEVÕTTELE

Kokkulepped, tähtajad ja tulemused on tähtsad igale hästi juhitud ettevõttele. Ka meile.

Juhime tehtavaid töid, et need segaksid võimalikult vähe ja saaksite keskenduda oma igapäeva toimetustele.

RIIGIASUTUSELE

Oleme teinud suuremaid riigihankeprojekte kui ka kiireid väikseid töid.

Teame ja arvestame riigiasutuste dokumentatsiooni, kinnitamiste ja arveldamiste korda.

MEESKOND

Tanel Hiir

Vesi ja kanalisatsioon/ Üldehitus

Raido Kalind

plaatimine/üldehitus

Alari Treiman

elekter/Üldehitus

Maido Kalind

Maalerdus/ Üldehitus

Sigmar Laan

Ventilatsioon / üldehitus

Denis Pappel

Projekteerija / Ehitusinsener, tase 7

JUHTKOND

Martin Haavistu

Projektijuht/haldus

Indrek Haavistu

Projektijuht/Müük

Thursday's special offer

Piirkonnad ja toetuse määrad

 • Üksikute tööde puhul on toetuse määr 20% abikõlblikest kuludest ja maksimaalne toetussumma 20 000 eurot väikeelamu kohta.
 • Terviklikul rekonstrueerimisel on toetuse määr abikõlblikest kuludest ja maksimaalne toetussumma väikeelamu kohta:
  • Tallinnas ja Tartu linnas asustusüksusena 30% ja 20 000 eurot
  • Harku vallas, Jõelähtme vallas, Kiili vallas, Maardu linnas, Rae vallas, Saku vallas, Saue vallas, välja arvatud endise Kernu valla ja Nissi valla maa-alal 2017. aasta 14. oktoobri seisuga, Viimsi vallas, Luunja vallas, endise Ülenurme valla maa-alal 2017. aasta 14. oktoobri seisuga, Tartu valla maa-alal 2017. aasta 14. oktoobri seisuga ning endise Tähtvere valla maa-alal 2017. aasta 14. oktoobri seisuga 40% ja 30 000 eurot
  • kahes eelnevas punktis nimetamata asustus- ja haldusüksuses 50% ja 40 000 eurot
 • Päikesepaneelide soetamise ning paigaldamisega seotud kulu 30% ja maksimaalne toetussumma väikeelamu kohta kuni 20 000 eurot.
 • Juhul kui taotletakse toetust projektile, mille käigus paigaldatakse päikesepaneelid ja tehakse vajadusel lisaks katuse/fassaadi erisusele muid abikõlblikke töid (nt akende vahetus), siis kehtib läbivalt toetuse määr 30% ja maksimaalne toetussumma 20 000 eurot.
 • Abikõlblike tööde siseviimistlust toetatakse sama toetusmääraga, mis on ülejäänud töödel. Arvestada tuleb, et siseviimistluse kulud saavad olla maksimaalselt 5% rekonstrueerimistööde kogumaksumusest, kuid tervikliku rekonstrueerimise puhul mitte enam kui 2000 eurot ja muul juhul mitte enam kui 1000 eurot.